Ogłoszenia Parafialne

V Niedziela Zwykła 05.02.2017 rok

 

1. Dziś wypada liturgiczne wspomnienie św. Agaty, pobłogosławimy chleb, wodę i sól, po każdej Mszy św.

2. W poniedziałek spotkanie członków Akcji Katolickiej: Msza św. o godzinie 18.00, a po Mszy św. spotkanie formacyjne w salce parafialnej.

3. We wtorek spotkanie Czcicieli św. Michała Archanioła na Godzinkach o godzinie 17.20, Msza św. o godzinie 18.00, a po Mszy św. spotkanie formacyjne.

4. W sobotę 11 lutego 2017 roku wspomnienie NMP z LOURDES. Jest to światowy Dzień Chorego. Jest to dzień modlitwy w intencji chorych, a zarazem szczególna okazja do okazania im chrześcijańskiej miłości. W naszej parafii będzie odprawiona Msza św. w intencji chorych o godzinie 10.00. Bardzo prosimy przywieść chorych lub ich podprowadzić. Po Mszy św. będzie błogosławienie chorych Najświętszym Sakramentem wraz z modlitwą o uzdrowienie.

5. W dniu 11 lutego 2017 roku w sobotę o godzinie 18.00 będzie odprawiona Msza św. w intencji wypełnienia sie Woli Bożej wobec Naszej Ojczyzny i odmówimy cząstkę Różańca w tej intencji. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału.

6. Ojcowie Kapucyni zapraszają na katechezy "Nowej Ewangelizacji" od 6 lutego obecnego roku, o godzinie 19.10. Kościół Ojców Kapucynów.

7. Klub Inteligencji Katolickiej zaprasza na spotkanie pt. : "Eucharystia ofiara Chrystusa i ofiara narodu. Czy potrzebna jest człowiekowi Msza św.?. Spotkanie 7 lutego 2017roku o godzinie 17.00.

8. Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Michalitów im. bł. Ks. Bronisława Markiewicza w Krośnie ul. Wojska Polskiego 28. Wychowanie w duchu katolickim. W roku szkolnym 2017/2018 przyjmujemy do klas : I; IV i VII. Bliższe informacje w gablotach.

9. Na klasztory klauzurowe zebrano w dniu 2 lutego obecnego roku sumę 2 514 złotych - ofiary zostały już przekazane Siostrom Karmelitankom. Siostry Benedyktynki i Karmelitanki z Przemyśla serdecznie dziękują za ofiary i zapewniają o modlitwie za naszą parafię.

10. Solenizantom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia: obfitości darów Bożych, pomyślności w życiu codziennym, zdrowia i opieki świętych patronów. Zapewniamy o modlitwie.

11. Do wieczności w tym tygodniu odeszli: Waldemar Szuch i Stefania Żółkoś - polećmy ich Miłosierdziu Bożemu; "Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie".

Copyright © 2017 Parafia Św. Ducha w Krośnie. Designed by mixwebtemplates