Ogłoszenia Parafialne

VI Niedziela Zwykła 12.02.2017 rok.

 

1. We wtorek święto świętych Cyryla i Metodego - patronów Europy - módlmy się w intencji Europy, aby była wierna Chrystusowi, Krzyżowi i Ewangelii.

2. Spotkanie formacyjne, czyli katecheza dla uczniów klas I; II; i III gimnazjum, w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania odbędą się we wtorek, w środę i czwartek.

- wtorek klasa I grupa I - godzina 16.00; grupa II - godzina 17.00;

- środa klasa II grupa I - godzina 16.00; grupa II - godzina 17.00;

- czwartek klasa III grupa I - godzina 16.00; grupa II - godzina 17.00;

3. Msza św. dla rodziców i dzieci pierwszokomunijnych będzie w przyszłą niedzielę tj. 19 lutego o godzinie 15.00. Obecność dzieci i rodziców obowiązkowa.

4. Zapraszamy kochanych parafian do zapisywania się do grup modlitewno formacyjnych: różańca świętego; Czcicieli św. Michała Archanioła; Domowego Kościoła; Akcji Katolickiej; Odnowy w Duchu, ministrantów i Harcerzy. W czasie kolędy pojawiali się chętni, a później wszystko zamierało.

5. Solenizantom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia: obfitości darów bożych, pomyślności w życiu codziennym, zdrowia i opieki świętych patronów. Zapewniamy o naszej modlitwie.

6. Polecamy czasopisma, jest ich niewiele, a i tak się nie rozchodzą. Ożywmy w sobie potrzebę czytania i pogłębiania wiedzy religijnej.

Copyright © 2017 Parafia Św. Ducha w Krośnie. Designed by mixwebtemplates