Ogłoszenia Parafialne

VII Niedziela Zwykła 19.02.2017 rok.


1. We środę Święto Katedry św. Piotra Apostoła. W modlitwie pamiętajmy o Ojcu Świętym.

2. Film "Zerwany Kłos" o błogosławionej Karolinie Kózkównie wchodzi do kin całej Polski 17 marca 2017 roku. Prosimy parafian o zainteresowanie się nim i uczestnictwo. Bliższe informacje w gablotach.

3. Z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych 26 lutego o godzinie 10.30 w Bazylice Kolegiackiej "Fara" w Krośnie zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny i Żołnierzy Wyklętych. Do uczestniczenia w Mszy św., i w dalszych uroczystościach zapraszają: Prezydent Miasta Krosna, Piotr Babinetz i proboszcz parafii.

4. Policja Miasta Krosna, uprzejmie informuje, że coraz więcej jest wyłudzeń pieniędzy na wnuczka lub wnuczkę i że potwierdza to telefonicznie policjant, bardzo proszą aby nie odpowiadać na takie telefony i nie umawiać się aby przekazać pieniądze - najlepiej powiadomić o tym policję. To samo dotyczy : syn, córka, wypadek samochodowy, czy coś podobnego.

5. W najbliższą niedziele tj. 26 lutego po każdej Mszy św. będzie można zakupić pączki w ramach akcji ,,pączek na Misje". Ofiary złożone na zakup pączków będą przeznaczone na budowę studni w Czadzie oraz pokrycie kosztów transportu zabawek dla dzieci w Papui Nowej Gwinei. Koszt jednego pączka to ofiara dowolna.

6. Solenizantom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia i pomyślności w życiu i opieki świętych patronów, z naszej strony zapewniamy o modlitwie.

Copyright © 2017 Parafia Św. Ducha w Krośnie. Designed by mixwebtemplates