Ogłoszenia Parafialne

I Niedziela Wielkiego Postu 5.03.2017 rok.

 

1. Dziś Gorzkie Żale o godzinie 17.00 i ucałowanie relikwii Krzyża świętego.

2.W każdy piątek Wielkiego Postu będzie odprawiana Droga Krzyżowa: - o godzinie 17.00 dla dzieci i młodzieży; - o godzinie 18.30 dla pozostałych parafian. Gorzkie Żale będą odprawiane w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 17.00 i będzie można ucałować relikwie krzyża świętego. Za udział w Gorzkich Żalach i Drodze Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Bardzo serdecznie prosimy o liczny udział dzieci i młodzież, i pozostałych parafian.

3. W poniedziałek spotkanie Akcji Katolickiej po Mszy św. o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszamy najpierw na Mszę św. i na spotkanie formacyjne.

4. We wtorek spotkanie Czcicieli św. Michała Archanioła: Godzinki o godzinie 17.20, Msza św. o godzinie 18.00 i spotkanie formacyjne.

5. W środę z racji dnia kobiet - modlimy się w intencji kobiet wypraszając dla nich Boże dary i łaski potrzebne.

6. Spotkanie formacyjne dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców odbędzie się w niedzielę 12 marca o godzinie 15.00.

7. W piątek rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Św. Józefa. Nowenna będzie odprawiana codziennie po Mszy św. o godzinie 18.00.

8. Solenizantom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, potrzebnych łask i wiele Bożego błogosławieństwa Bożego na trudy codziennego życia. Zapewniamy o modlitwie.

9. Za tydzień 12 marca odbędzie się zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny AD GENTES.

10. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: Tadeusz Dębiec i Bogusław Jurczak - polećmy ich Miłosierdziu Bożemu: " Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie".

Copyright © 2017 Parafia Św. Ducha w Krośnie. Designed by mixwebtemplates