Ogłoszenia Parafialne

II Niedziela Wielkiego Postu 12.03.2017 rok.

 

1. Dziś Gorzkie Żale o godzinie 17.00 z ucałowaniem relikwii Krzyża Świętego.

2. Trwa nowenna do św. Józefa, dzisiaj połączona z Gorzkimi Żalami, natomiast w pozostałe dni po Mszy św. o godzinie 18.00.

3. W piątek 17 marca 2017 roku Droga Krzyżowa dla dzieci o godzinie 16.00, a dla starszych o godzinie 19.00. Zmiana nastąpiła, ze względu na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie, która będzie odprawiona o godzinie 17.00. Rozpoczęcie tego nabożeństwa o godzinie 15.00, Koronkom do Miłosierdzia Bożego. Po Koronce do Miłosierdzia Bożego będzie odprawiona nowenna do św. Józefa.

4. Dziś zbiórka do puszek na misje "AD Gentes". Serdecznie dziękujemy za wsparcie misji, gdyż hasło roku "Idźcie i głoście" może się realizować w sposób szczególny przez misjonarzy.

5.Serdecznie zapraszamy na ekstremalną Drogę Krzyżową, która rozpocznie się 7 kwietnia Mszą św. o godzinie 21 w Sanktuarium Św. Michała Archanioła i błogosławionego Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowym. Po Mszy św. wyruszamy na Drogę Krzyżową liczącą 44 km. Bliższe informacje można znaleźć na plakatach.

6. Klub Inteligencji Katolickiej w Krośnie zaprasza na spotkanie formacyjne w dniu 13 marca obecnego roku po Mszy św. o godzinie 18.00. Bazylika Trójcy Przenajświętszej ul. Portiusa 5 - Krosno.

7. Solenizantom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, pomyślności i wiele darów Bożych w życiu codziennym. Zapewniamy z naszej strony o modlitwie.

8. Do wieczności w tym tygodniu z naszej parafii odeszli: Danuta Bienia i Marian Mrozek , polećmy ich Miłosierdziu Bożemu: "Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie".

 

 

Copyright © 2017 Parafia Św. Ducha w Krośnie. Designed by mixwebtemplates