Ogłoszenia Parafialne

III Niedziela Wielkiego Postu 19.03.2017 roku.

 

 

1. W poniedziałek przypada uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Msze św. o godzinie 7.00 i 18.00. To dzień szczególnej modlitwy za ojców. Jest to także dzień imienin ks. arcybiskupa Józefa Michalika, oraz Ojca Świętego Seniora Benedykta XVI. Solenizantom polecamy w modlitwie.

2. W sobotę 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego - Dzień Świętości życia - modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci. Karteczki do duchowej adopcji są na stoliku z gazetami, można sobie pobrać i w dniu 25 marca będzie można je oddać w czasie adoracji, która będzie od godziny 17.00 do 18.00. Na Mszy św. o godzinie 18.00 będzie odnowienie przyrzeczeń adopcji.

3. Rekolekcje dla młodzieży ponad gimnazjalnej rozpoczną się dnia 20.00 marca w poniedziałek i zakończą się w środę 22 marca 2017 roku. Są to rekolekcje dla młodzieży z Miasta Krosna, młodzież informację otrzymała w szkołach, rodziców bardzo prosimy o dopilnowanie kochanej młodzieży.

4. Rekolekcje w naszej parafii odbędą się od 5 Niedzieli Wielkiego Postu tj. od 2 kwietnia 2017 roku. W tym tez czasie będą również rekolekcje dla dzieci.

5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić 90 urodziny Ks.Juliana Tekielego. O godzinie 13.00 Mszy św. koncelebrowanej będzie przewodniczył ks. Julian z gronem kapłanów, kazanie wygłosi ks. Wikariusz Generalny dr Rafał Andrzej Kamiński. Do licznego udziału serdecznie zapraszamy Wspólnotę Parafialną, a szczególnie Wspólnotę Różańcową.

6. Już od dzisiaj można nabywać w zakrystii baranki wielkanocne w cenie 5 złotych i paschaliki w cenie 7 złotych. Ofiary zebrane przez Caritas z tej racji są przeznaczone na cel dzieci i młodzieży.

7. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na cel ogrzewania kościoła. Już dzisiaj serdecznie dziękujemy za ofiary.

8. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na cel "AD Gentes", zebrano w sumie 1 295 złotych, które zostały przekazane do Kurii Biskupiej.

9. Ks..Józefowi i Solenizantom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, pomyślności i wiele błogosławieństwa Bożego na trudy codziennego życia. Zapewniamy o naszej modlitwie.

Copyright © 2017 Parafia Św. Ducha w Krośnie. Designed by mixwebtemplates