Ogłoszenia Parafialne

Niedziela Miłosierdzia Bożego 23.04.2017 roku.

 

1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego, zachęcamy parafian do odmawiania codziennie Koronki do Miłosierdzia Bożego. Informujemy że za odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Trzeba odmówić Koronkę przed Najświętszym Sakramentem. Ludzie chorzy mogą zyskać odpust zupełny w domu. Dzisiaj adoracja Najświętszego sakramentu będzie trwała od godziny 14.00 do 18.00.

2. Dziś rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia pod hasłem : "Idźcie i głoście ".

3. W poniedziałek Uroczystość św. Wojciecha - Patrona Polski - módlmy się za naszą Ojczyznę i za solenizantów w szczególności w intencji Ks. Wojtka.

4. We wtorek święto Świętego Marka Ewangelisty, a w sobotę Świętej Katarzyny Sieneńskiej.

5. Wydział Nauki Katolickiej Kurii Metropolitalnej w Przemyślu, Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie, Zgromadzenie Księży Michalitów; zapraszają na : XI Kongres Nauczycieli i Wychowawców Archidiecezji Przemyskiej: Idźcie i głoście - Przemyśl - sobota 29 kwietnia 2017 roku. Więcej informacji na afiszach w kościele.

6. Pierwszy Narodowy Dzień Pisma Świętego - Niedziela Biblijna - 30 kwietnia 2017 r. " WEŹ i CZYTAJ " -- List św. Pawła Apostoła do Galatów. Bliższe informacje na afiszach.

7. Pierwsza Komunia Święta w naszej Parafii będzie 07 maja 2017 roku o godzinie 11.30. Bardzo prosimy rodziców z dziećmi, aby swoje uczestnictwo przestawić na inne godziny.

8. Dzisiaj zbiórka do puszek jest przeznaczona na cel Caritasu Przemyskiego. Caritas stara się służyć ubogim, potrzebującym i chorym.

9.Z adoracji krzyża na cel renowacji zabytków w Ziemi Świętej przekazano 2 780 złotych.

10. Pragniemy w miesiącu maju przekazać obraz Matki Bożej Częstochowskiej do peregrynacji po parafii z racji 300 lecia koronacji Cudownego Obrazu. Chętnych już od tej niedzieli prosimy o zapisywanie się w zakrystii i określenie dnia modlitwy rodzinnej.

11. Solenizantom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, pomyślności, opieki Świętych Patronów w życiu codziennym i wielu łask Bożych. Zapewniamy z naszej strony o modlitwie.

Copyright © 2017 Parafia Św. Ducha w Krośnie. Designed by mixwebtemplates