Ogłoszenia Parafialne

V Niedziela Wielkanocy 14.05.2017 rok.

 

 

1. We wtorek święto św. Andrzeja Boboli - Patrona Polski. Modlimy się w tym dniu szczególnie za naszą Ojczyznę.

2. Przeżywając miesiąc maj starajmy się znaleźć czas na udział w nabożeństwie majowym. Zapraszamy dzieci, młodzież i pozostałych parafian. Nabożeństwa majowe są odprawiane w niedzielę i dni powszednie po Mszy św. o godzinie 18.00.

3. Dzisiaj /14 maja/ obecnego roku w Dukli odbędzie się II Marsz dla życia i rodziny pod Hasłem "Czas na rodzinę" o godzinie 15.00 w Sanktuarium św. Jana z Dukli. O godzinie 16.00 wyruszy marsz ulicami Dukli. Serdecznie zapraszają Ojcowie Bernardyni.

4. Krucjata wyzwolenia człowieka archidiecezji przemyskiej serdecznie zaprasza na 20 maja na drogę krzyżową z modlitwą o wyzwolenie. Rozpoczęcie w sanktuarium w Korczynie o godz. 11. 00. Serdecznie zapraszają.

5. Stowarzyszenie Miłość i odpowiedzialność zaprasza na rekolekcje dla kobiet w dniach od 26-28 maja . Więcej informacji można znaleźć na plakacie w gablocie.

6. Wspólnota Caritas w Krośnie zaprasza na festyn sportowo rekreacyjnych z okazji Dnia Rodziny . Festyn odbędzie sie w Krośnie koło lotniska przy ul. Lotników, a o godz. 21 zapraszamy na bieg główny na 5 km.

7. W najbliższy piątek o godz. 17 odbędzie sie Msza św. o uzdrowienie z nałożeniem rąk. Rozpocznie się o godz. 15 koronką do Bożego Miłosierdzia.

8. Do kin wchodzi film pt: ,,Teraz i w godzinę śmierci ". Film opowiada o różańcu świętym i o cudach jakie może zdziałać odmawianie tej modlitwy.

9. Solenizantom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia i wiele Bożego błogosławieństwa na trudy codziennego życia. Zapewniamy o modlitwie.

10. Do wieczności w ty tygodniu odszedł Stanisław Moskal; polećmy Go Miłosierdziu Bożemu: "Dobry Jezu a nasz Panie daj Mu wieczne spoczywanie".

Copyright © 2017 Parafia Św. Ducha w Krośnie. Designed by mixwebtemplates