Ogłoszenia Parafialne

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 28.05.2017 rok.

 

1. Trwamy w nowennie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, w dalszym ciągu prosimy parafian o liczny udział. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego - odpust w naszej parafii. Sumę odpustową o godzinie 13.00 odprawi Ks. Arcybiskup Adam Szal i wygłosi Słowo Boże. Bardzo prosimy parafian o liczny udział w tej Mszy św.

2. W środę zakończenie nabożeństw majowych., a w czwartek rozpoczniemy nabożeństwa czerwcowe, również po Mszy św. o godzinie 18.00.

3. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. - pierwszy czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. - pierwszy piątek spowiedź dla chorych od godziny 9 rano, natomiast spowiedź dzieci i młodzieży od godziny 15.00, gdyż będzie to również spowiedź z racji odpustu parafialnego. - pierwsza sobota miesiąca adoracją i różańcem rozpocznie po Mszy św. o godzinie 7.00 nabożeństwo pięciu pierwszych sobót wynagradzających za grzechy.

4. Michalicki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. ks. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowym zaprasza do zainteresowania się programem tej szkoły. Szkoła zapewnia wysoki poziom edukacyjny i bogaty wybór kierunków kształcenia licealnego oraz technicznego, a także na poziomie szkoły zawodowej.

5.Michayland - Fantastyczna Kraina Zabawy 10 czerwca 2017 roku / sobota / Krosno, ul. Wojska Polskiego 28, od godziny 10.00 do 15.00. Oratorium "Twój Dom" serdecznie zaprasza: dzieci, młodzież i dorosłych, aby spokojnie spędzić wolny czas.

6. Wiosenna Akcja bezpłatnych Badań słuchu w Krośnie w poniedziałek 29 maja 2017 roku przed Halą sportową MOSIR ul Bursaki 41. Zapraszamy wszystkich chętnych w godzinach 9.00 do 15.00.

7. "Bądźmy Dobrzy jak św. Albert" - 10 Jarmark Franciszkański 4 czerwca 2017 roku od godziny 13.30 do 18.00 Krosno ul. Franciszkańska. Więcej danych na afiszu przed kościołem .

8. W celu uczczenia 20 rocznicy obecności św. Jana Pawła II w Krośnie, przy Sanktuarium św. Jana Pawła II odbywać się będą spotkania w dniach: 7, 8, 9, 10, i 11 czerwca. Dokładne informacje są zamieszczone na afiszach prezentujących te wydarzenia. Ks. Proboszcz bardzo prosi, aby się zainteresować programem i ubogacić swoje serce.

9. 11 CZERWCA / niedziela/ o godzinie 13.00 UROCZYSTOŚĆ KORONACJI FIGURY MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ z Miejsca Piastowego i OBRAZU MATKI BOŻEJ POCISZENIA z Komborni. Ta wspaniała Uroczystość dokona się w Miejscu Piastowym. Serdecznie na tę Uroczystość zapraszają: Ordynariusz Diecezji Ks. Arcybiskup Adam Szal i Ojciec Generał Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła.

10.Solenizantom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia i opieki św. patronów oraz wiele Bożego błogosławieństwa na trudy codziennego życia. zapewniamy was o modlitwie.

 

Copyright © 2017 Parafia Św. Ducha w Krośnie. Designed by mixwebtemplates