Ogłoszenia Parafialne

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 04.06.2017 rok.

 

 

1. Dzisiaj możemy uzyskać odpust zupełny za pobożne, publiczne odmówienie hymnu "O Stworzycielu Duchu Przyjdź".

2. W poniedziałek, święto NMP Matki Kościoła. Msze św. w naszej parafii będą odprawiane o godzinie: 7.00; 9.00; 18.00 i 20.00. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału.

3. We czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, - módlmy się za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W czasie adoracji od godziny 15.00 do godziny 18.00 polecajmy te intencje Bogu.

4. W najbliższą niedzielę tj. 11 czerwca Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, kończy się okres komunii wielkanocnej.

5. 37 Archidiecezjalna Przemyska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę w dniu 4 do 15 lipca 2017 roku. Hasło pielgrzymki - "Idźcie i głoście Ewangelię". Dołącz do grupy św. Jana z Dukli, która wyruszy z Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie ku Jasnej Górze 6 lipca. Serdecznie chętnych zapraszają organizatorzy. Spotkanie organizacyjne dla pątników odbędzie się w niedzielę 18 czerwca 2017 roku w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie ul. Kard. Wyszyńskiego 30 o godzinie 14.00. Zaprasza Ks. Paweł Dziob przewodnik grupy. Będzie można również pielgrzymować duchowo. Mogą się w duchowe pielgrzymowanie włączyć: chorzy i słabi. Radio Fara pomoże nam to realizować.

6. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na Seminarium. Rektor Seminarium składa serdeczne podziękowanie za ofiarność, natomiast klerycy obejmują Was swoją modlitwą.

7. Przypominamy o nabożeństwach z racji 20 rocznicy pobytu św. Jana Pawła II w Krośnie, parafia Św. Piotra i Jana z Dukli od 7 czerwca do 11. Przypominamy również o koronacji Figury Matki Bożej Fatimskiej i Obrazu Matki Bożej Pocieszenia z Komborni w Miejscu Piastowym w dniu 11 czerwca 2017 roku o godzinie 13.00.

8. Solenizantom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życia: zdrowia, pomyślności i wiele darów od Boga za wstawiennictwem św. patronów. Zapewniamy o modlitwie.

Copyright © 2017 Parafia Św. Ducha w Krośnie. Designed by mixwebtemplates