Ogłoszenia Parafialne

XI Niedziela Zwykła 18.06.2017 rok.

1. Trwamy w Oktawie Bożego Ciała. Zachęcamy wszystkich do udziału w procesji począwszy od poniedziałku do czwartku włącznie po Mszy św. o godzinie 18.00. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów, młodzież i dorosłych, aby oddać Cześć Chrystusowi w Eucharystii -" zagrody nasze widzieć przychodzi i jak się jego dzieciom powodzi".

2. Na zakończenie Oktawy w czwartek będzie poświęcenie wianków oraz błogosławienie dzieci.

3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. w tym dniu będą odprawione w następujących godzinach: 7.00; 9.00; 18.00 i 20.00. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Dziś można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie Aktu wynagrodzenia pod zwykłymi warunkami. W tym dniu nie obowiązuje post.

4. W sobotę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela., zapraszamy do licznego udziału i uczczeniu tak wielkiego orędownika naszego u Boga.

5. Zakończenie roku Szkolnego w Szkole Podstawowej Nr 4 odbędzie się w czwartek tj. /22 czerwca/ 2017 roku o godzinie 11.00. Serdecznie zapraszamy na Mszę św.: dzieci, Dyrekcję Szkoły, nauczycieli i wychowawców, rodziców i współpracowników szkolnych. Jest za co dziękować Panu Bogu, szczególnie za to żeśmy ten rok przeżyli w zdrowiu i pokoju. Będziemy prosić Jezusa abyśmy mogli spokojnie przeżyć wakacje i powrócić szczęśliwie do szkoły.

6. Serdeczne " Bóg zapłać " wszystkim parafianom za udział we Mszy św. koronacyjnej w Miejscu Piastowym. Przepiękna Uroczystość, głębokie przeżycia i możliwość bycia razem pod skrzydłami Maryi.

7. Solenizantom tego Tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, pomyślności i wielu darów Bożych przez wstawiennictwo świętych patronów. Zapewniamy o naszej pamięci modlitewnej.

Copyright © 2017 Parafia Św. Ducha w Krośnie. Designed by mixwebtemplates