Ogłoszenia Parafialne

XIII Niedziela Zwykła 02.07.2017 rok.

 

1. W tym tygodniu pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.

- w czwartek o godzinie 17.00 modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne prowadzone przez Akcję Katolicką.

- w piątek udamy się do chorych o godzinie 9 rano, natomiast spowiedź po południu dla dzieci i młodzieży, oraz spowiedź dla dorosłych od godziny 16.30. Wieczorem po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 17.30.

2. W poniedziałek Święto św. Tomasza Apostoła.

3. W sobotę wspomnienie św. Jana z Dukli, patrona naszej Archidiecezji. W sobotę również modlimy się za naszą Ojczyznę , Msza św. i po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu z cząstką różańca.

4. Przypominamy o organizowanej pielgrzymce z racji Roku Matki Bożej Fatimskiej w dniu 22 lipca w /sobotę /. Pielgrzymka udaje się do Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem na Krzeptówkach, oraz do Matki Bożej Podhala w Ludźmierzu . Koszt pielgrzymki 70 złotych. Pielgrzymkę organizuje Ks. Grzegorz Flis. Zapisy przyjmujemy w zakrystii.

5. Msza św. po południa w niedzielę i święta będzie sprawowana o godzinie 20.00, zamiast o godzinie 18.00; już od dzisiejszej niedzieli tj. 02 lipca 2017 roku do niedzieli 27 sierpnia 2017roku. W dni powszednie Msze św. popołudniowe jak dotychczas o godzinie 18.00.

6. Solenizantom i gościom przybyłem do naszej parafii składamy najserdeczniejsze życzenia; zdrowia i pomyślności oraz wiele Bożego błogosławieństwa w życiu codziennym. Zapewniamy was wszystkich o modlitwie.

7. Do wieczności w tym tygodniu odeszli: Jadwiga Nowak i Jacek Szelc - polećmy ich Miłosierdziu Bożemu: "Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie".

Copyright © 2017 Parafia Św. Ducha w Krośnie. Designed by mixwebtemplates