1. Trwamy w nowennie przed wspomnieniem błogosławionego Władysława Findysza. Nabożeństwo odbywa się codziennie po Mszy św. o godzinie 18.00. Na zakończenie nowenny w czwartek, 23 sierpnia o godzinie 18.00 odprawiona zostanie Msza św. w Jego wspomnienie oraz udamy się do kapliczki. Jednocześnie zapraszamy na pielgrzymkę do Sanktuarium bł. Władyslawa Findysza w Nowym Żmigrodzie, która odbędzie się w sobotę, 25 sierpnia br. Wyjazd zaplanowany jest o godzinie 9.00, natomiast powrót około godziny 17.00. Zapisy można dokonywać w zakrystii do środy tj. 22 lipca br.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przypadają wspomnienia:W poniedziałek – św. Bernarda, opata i doktora Kościoła, w środę -Najświętszej Maryi Panny Królowej, w piątek święto św. Bartłomieja Apostoła.

3. W niedzielę, 26 sierpnia 2018 roku przypada Uroczystość NMP Częstochowskiej. Z racji tego święta w Iskrzyni odprawiona będzie Msza św. odpustowa o godzinie 11.00.

4. W naszej parafii w dniu 26 sierpnia br. o godz. 10.00 sprawowana będzie Msza św. dziękczynna - "dożynkowa" za dobre urodzaje i otrzymane dary życia z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla mieszkańców dzielnicy Krościenko Niżne, Koła Kobiet, całej Wspólnoty parafialnej oraz Miasta Krosna.

5. W dniu 26 sierpnia 2018 roku od godziny 14.00 - w Parku nad Czarnym Potokiem w Rymanowie Zdroju odbędzie się Festyn Dobroczynny pod nazwą " W hołdzie prześladowanym chrześcijanom". Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objął ks. biskup Stanisław Jamrozek. Więcej informacji można znaleźć na afiszu w gablocie.

6. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia oraz przybyłym gościom składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, pomyślności i wiele Bożego błogosławieństwa na trudy codziennego życia. Zapewniamy o modlitwie.

Ogłoszenia Parafialne XIX Niedziela Zwykła 12.08.2018 rok

Ogłoszenia Parafialne XVIII Niedziela Zwykła 05.08. 2018 rok.

Go to top