1. Zapraszamy dziś na  Gorzkie Żale o godzinie 17.00. Taca zbierana w czasie Gorzkich Żali jest przeznaczona na kwiaty do Ciemnicy i Bożego Grobu.

2. Rozpoczynamy dzisiaj rekolekcje parafialne, które prowadzi Ks. Stanisław Słowiński - proboszcz z Pewli Ślemieńskiej. Serdecznie witamy Go w naszej Wspólnocie parafialnej. Program rekolekcji jest na stolikach z gazetami. W czasie rekolekcji, czyli w  poniedziałek, wtorek i środę będą zbierane ofiary, które zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów prac remontowych w parafii Ojca Rekolekcjonisty. Bardzo prosimy parafian o liczny udział w ćwiczeniach rekolekcyjnych. Przypominamy, że Msze św. od poniedziałku do środy z godziny 7.00 są przeniesione na godzinę 8.00.

3. W poniedziałek 19 marca przypada uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. W tym dniu szczególnie modlimy się za wszystkich ojców z naszej parafii. Polecajmy również w naszych modlitwach solenizantów i solenizantki naszej parafii, jak również Arcybiskupa Michalika i Ojca Świętego Seniora Benedykta XVI. Msze św. w tym dniu będą sprawowane o godzinie 8.00 i 18.00.

4. Najbliższa Niedziela tj. 25 marca jest Niedzielą Męki Pańskiej, czyli Niedzielą Palmową . Poświecenie palm będzie na każdej Mszy św., natomiast uroczyste poświęcenie palm odbędzie się  na Mszy św. o godzinie 11.30. Gromadzimy się przed krzyżem na zewnątrz kościoła i procesjonalnie wchodzimy do kościoła.

5. Dzieci przygotowujące się do rocznicy I Komunii świętej i ich rodziców ks. Grzegorz zaprasza na Mszę św. 24 marca w sobotę o godzinie 18.00, a po Mszy św. będzie krótkie spotkanie organizacyjne w kościele. Obecność obowiązkowa.

6. Dzisiaj Akcja Katolicka zbiera ofiary na cel świątecznej pomocy dla uboższych rodzin naszej parafii . Dzisiaj również Młodzież Szkolna Koła Caritas - z " Naftówki" rozprowadza kartki świąteczne i ozdoby. Fundusze zebrane przeznaczone są na Ośrodek Profilaktyczno Wychowawczy w naszej parafii "OREW". Natomiast w przyszłą niedzielę "Oratorium Twój Dom" będzie rozprowadzać palmy i ozdoby świąteczne .

7. Spowiedź w naszej parafii będzie w Wielki Wtorek tj. 27 marca 2018 roku od godziny 9.00 do 12.00 i od godziny 15.00 do 18.00.

8. W przyszłą Niedzielę odbędzie się  Diecezjalne Spotkanie Młodzieży z Arcybiskupem w Radymnie - Ks. Arcybiskup serdecznie zaprasza młodzież z naszej parafii.

9. Katolickie Liceum Ogólnokształczące i Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Bronisława Markiewicza zaprasza na " Dzień Otwarty" 20 marca na godzinę 17.00 dla kandydatów do liceum, jak również do klasy VI i VII szkoły Podstawowej.

10. W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne i paschaliki.

11. Solenizantom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, pomyślności i wiele Bożych darów na życie codzienne. Zapewniamy o naszej pamięci modlitewnej.

Ogłoszenia Parafialne w IV Niedziele Wielkiego Postu 11.03.2018 r.

Ogłoszenia Parafialne w IV Niedziele Wielkiego Postu 11.03.2018 r.

Go to top