1. Trwamy w nabożeństwach majowch, które są odprawiane codziennie po Mszy świętej o godzinie 18.00. Zachęcamy do licznego udziału dzieci, młodzież oraz pozostałych parafian.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy: w poniedziałek – Wspomnienie św. Bernardyna ze Sieny, prezbiteta; w piątek – Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.

3. W poniedziałek przypada rocznica święceń biskupich ks. bp. Stanisława Jamrozka. Polecajmy Go naszym modlitwom.

4. We wtorek, przypada rocznica Ingresu ks. abp Adama Szala do Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu. Otoczmy modlitwą naszego Arcypasterza.

5. Dzisiejsza składka na tacę przeznaczona jest na parafie najbardziej potrzebujące pomocy finansowej. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

6. W sobotę, 25 maja w parafii w Korczynie odbędzie się Droga Krzyżowa z modlitwą o wyzwolenie z nałogów. Początek o godzinie 11.00, natomiast Msza święta rozpocznie się o godzinie 15.30. Po Mszy św. dla wszystkich pielgrzymów przewidziany jest ciepły posiłek.

7. 22 rocznicę pobytu Papieża, Świętego Jana Pawła II w Krośnie uczcimy dnia 8 czerwca 2019 roku pod Krzyżem Papieskim i Figurą św. Jana Pawła II przy ul. Podkarpackiej. Program obchodów obejmuje m.in:
godz. 16.30 - czuwanie w wykonaniu Orkiestr Dętych i Chórów, godz.18.00 - Msza Święta pod przewodnictwem ks. Abpa Adama Szala - Metropolity Przemyskiego oraz ks. Abpa Seniora Józefa Michalika.

8. Naszą modlitwą otoczmy dzieci I-szo Komunijne, rocznicowe oraz młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania.

9. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia i wiele Bożego błogosławieństwa na trudy codziennego życia. Z naszej strony zapewniamy o modlitewnej pamięci. 10. Do wieczności w tym tygodniu odszedł +Andrzej Szubrycht; Polećmy Go Miłosierdziu Bożemu: "Dobry Jezu a nasz Panie daj Mu wieczne spoczywanie"

Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Wielkanocy 12.05.2016 rok.

Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Wielkanocy 5.05.2019 rok.

Go to top