1.Serdecznie witamy wśród naszej wspólnoty parafialnej Ks. Wizytatora Generalnego Rafała Andrzeja Kamińskiego i Ks. Ekonoma Generalnego Jerzego Sosińskiego z racji wizytacji generalnej naszego Domu Zakonnego. Za obecność z nami i wygłoszenie w dniu dzisiejszym Słowa Bożego składamy serdeczne podziękowania. Celem spotkania Ks. wizytatora jest m.in. spojrzenie na sprawy związane z prowadzeniem szkoły naszego zgromadzenia, katechizacją w szkołach, pracą duszpasterską oraz wysiłkami związanymi z formacją życia zakonnego. Z kolei przedmiotem wizytacji Ks. Ekonoma są aspekty związane ze stroną ekonomiczną oraz prowadzeniem dokumentacji naszej placówki.

2. Przypominamy, ze w okresie Wielkiego Postu Gorzkie Żale odbywają się w niedzielę o godzinie 17.00 , natomiast nabożeństwo Drogi Krzyżowej jest odprawiane w piątki o godzinie 17.00 dla dzieci i młodzieży, natomiast o godzinie 18.30 dla pozostałych parafian. Serdecznie zachęcamy do licznego udziału.

3. We wtorek, tj. 19 marca przypada uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. W tym dniu szczególnie modlimy się w intencji Emeryta Ojca Świętego Benedykta XVI i KS. Abp Seniora Józefa Michalika. Msze św. w tym dniu odprawiane będą o godzinie 7.00, 9.00 i 18.00.

4. W przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek na misje ,, Ad Gentes

5.Księża Michalici zapraszają na Ekstremalną Drogę Krzyżową. Do wyboru będą trzy trasy, które rozpoczną i zakończą się w Miejscu Piastowym. Początek w dniu 5 kwietnia br. o godzinie 19.00 Mszą Św. w Sanktuarium na Górce w Miejscu Piastowym. Bliższe informacje są dostępne na plakatach oraz na FB Ekstremalna Droga Krzyżowa Miejsce Piastowe. Zapisy na poszczególne trasy rozpoczynają się od dzisiaj przez stronę internetową www.edk.org.pl

6. Rekolekcje między szkolne dla szkół ponadgimnazjalnych odbędą się w dniach od 20 do 22 marca. Więcej informacji możemy znaleźć na plakacie w gablotach.

7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, pomyślności i wiele Bożego błogosławieństwa na trudy codziennego życia. Z naszej strony zapewniamy o modlitewnej pamięci.

Ogłoszenia Parafialne I Niedziela Wielkiego Postu 10.03.2019 rok.

Ogłoszenia Parafialne VIII Niedziela Zwykła 3.03.2019 rok.

Go to top