1. Dziś Dzień Modlitw w intencji Kościoła na Wschodzie. Po Mszach świętych przeprowadzona będzie zbiórka do puszek na potrzeby kościoła na Wschodzie.

2. W dniu dzisiejszym rozpoczynamy "Czterdziestogodzinne Nabożeństwo”. Poprowadzi je Ks. dr Jan Seremak z Miejsca Piastowego, którego serdecznie witamy w naszej Wspólnocie Parafialnej. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się od godziny 14.00 i potrwa do godz. 18.00; jest to Adoracja indywidualna.
W poniedziałek i wtorek Msze św. sprawowane będą o godzinie 7.00 , 9.00 i 18.00. Adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 10.00 do godz. 18.00 poprowadzą poszczególne Wspólnoty Różańcowe. Program adoracji jest wywieszony w gablotach. W tych dniach podczas Mszy św. będą zbierane ofiary na tacę w podzięce za głoszone Słowo Boże przez naszego gościa.

3. W przyszłą niedzielę, tj. 16 grudnia br. po Mszach św. Akcja Katolicka przeprowadzi zbiórkę ofiar dla najuboższych rodzin z naszej parafii.

4. Nowenna do Dzieciątka Jezus rozpocznie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 18.00, natomiast w pozostałe dni odmawiana będzie po Mszy św. wieczornej o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i pozostałych parafian do licznego udziału w tym nabożeństwie.

5. W niedzielę, 16 grudnia br. młodzież Szkolnego Koła "Caritas" z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Krośnie „Naftówki" będzie kwestować na rzecz dzieci najbardziej potrzebujących.

6. Przypominamy wszystkim o Mszach św. Roratnich oraz o możliwości nabycia w zakrystii poświęconych opłatków, świec i kalendarzy.

7. Spowiedź świąteczna w naszej parafii odbędzie się w sobotę, 22 grudnia br. Prosimy o zaplanowanie sobie czasu, aby w tym dniu móc skorzystać z sakramentu pojednania i pokuty.

8. W przyszłą niedzielę tj. 16 grudnia br. nie będzie Mszy św. dla dzieci przygotowujących się do sakramentu pierwszej komunii św. Osoba, która na tą godzinę zamówiła intencję mszalną proszona jest o zgłoszenie się do zakrystii.

9. Klub Inteligencji Katolickiej w Krośnie zaprasza na spotkanie w dniu 10 grudnia 2018 roku o godzinie 18.45 w sali parafialnej Bazyliki Trójcy Przenajświętszej przy ul. Portiusa 5. Temat konferencji "Kardynał Ratzinger , Papież Benedykt XVI i Jego wizja przyszłości Kościoła i świata".

10. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, obfitości Bożych darów i opieki świętych patronów. Ze swojej strony zapewniamy o modlitwie.

Ogłoszenia Parafialne Pierwsza Niedziela Adwentu 02.12.2018 rok.

Ogłoszenia Parafialne- Uroczystość Chrystusa Króla XXXIV Niedziela Zwykła 25.11.2018 rok

Go to top