1. W tym tygodniu wspominamy świętych:

- w poniedziałek Święto Najświętszej M.P. z Góry Karmel;
- w środę Św. Szymona z Lipnicy;
- w piątek wspomnienie bł. Czesława - prezbitera. W tym dniu modlimy się również w intencji Ks. Czesława Suławy, byłego proboszcza naszej parafii.

2. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa patrona kierowców w przyszłą niedzielę tj. 22 lipca - po każdej Mszy Świętej odbędzie się błogosławieństwo pojazdów mechanicznych: samochodów, motorów, także rowerów. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.

3. W związku z poleceniem Ojca Generała Ks. Stanisław Matyaszek CSMA udaje się do Domu Zakonnego w Stalowej Woli, dlatego pragniemy w przyszłą niedzielę – 22 lipca podczas Mszy Świętej o godzinie 10.00 – podziękować Ks. Stanisławowi za trud i pracę w naszej parafii. Parafianie którzy chcą osobiście pożegnać Ks. Stanisława, będą mogli porozmawiać z nim w zakrystii po Mszy Świętej o godz. 10.00.

4. Harcerze z naszej parafii zapraszają na koncert charytatywny , który odbędzie się dzisiaj o godzinie 17.00
w Puchatku. Harcerze przez organizację tego koncertu chcą wspomóc duchowo, ale także finansowo chorego chłopca z naszej parafii. Wszystkich , którzy chcą wesprzeć chłopca i jego rodzinę w tym trudnym czasie jakim jest choroba, zapraszamy do udziału w koncercie. Liczymy na ofiarność z Waszej strony.

5. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, pomyślności i wiele darów Bożych na trudy codziennego życia. Z naszej strony zapewniamy o modlitwie. Witamy także miłych gości przybyłych do naszej wspólnoty parafialnej. Życzymy, aby ten czas poświecony Bogu w naszym Kościele, był dla Was czasem szczególnym, pełnym obfitości łask Bożych.

Ogłoszenia Parafialne XIV Niedziela Zwykła 08.07.2018 rok.

Ogłoszenia Parafialne - XIII Niedziele Zwykła 01.07.2018 rok.

Go to top