SoLis25

Ogłoszenia Parafialne 26.11.2017 rok, XXXIV Niedziela - Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata!

1. Dzisiaj po każdej Mszy św. odmówimy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana naszego Narodu. Każda rodzina może również dokonać takiego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana naszych rodzin przy wieczornym pacierzu.

2. W tym tygodniu przypada  pierwszy piątek i sobota miesiąca.

-  w pierwszy piątek udamy się do chorych od godziny 9.00, natomiast spowiedź dzieci i młodzieży oraz pozostałych parafian od godziny 16.00.

-  w pierwszą  sobotę miesiąca po Mszy św. o godzinie 7.00  będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, odmówimy cząstkę różańca  jako  wynagrodzenie Sercu Bożemu przez Niepokalane Serce Maryi.

3. W czwartek  przypada Święto św. Andrzeja  Apostoła.

4. Przyszła  Niedziela jest pierwszą niedzielą Adwentu.

5. W dniu 29  listopada w środę rozpocznie się Nowenna  przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, która wypada 8 grudnia. Nowenna  będzie odprawiana codziennie po Mszy św. o godzinie  18.00.  Zapraszamy do udziału w tej nowennie młodzież przygotowujących się do  Sakramentu Bierzmowania.

6. W zakrystii można  nabywać opłatki  i świece Wigilijnej pomocy dzieciom - wcześniej poświęcone. Opłatki dobrowolna ofiara, a  świece po 5 złotych. Dziękujemy za ofiarność.

7.  Młodzież ze szkolnego koła Caritas będzie w najbliższą niedzielę 3 grudnia - po Mszach świętych, rozprowadzać własnoręcznie robione kartki  i ozdoby świąteczne.  Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany jako wsparcie świąteczne dla dzieci z Ośrodka OREW.   

8. Solenizantom tego tygodnia składamy  najserdeczniejsze życzenia:  zdrowia i pomyślności w życiu codziennym i wiele łask Bożych. Zapewniamy natomiast o modlitwie.

9. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: Jerzy MaroszAdam Prajsner  i  Dariusz  Rymarowicz -  polećmy Ich Miłosierdziu Bożemu; "Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie".

Go to top