NMar04

Ogłoszenia Parafialne na III Niedziele Wielkiego Postu 04.03.2018 r.

1. Przypominamy o Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach.

2. W poniedziałek spotkanie Akcji Katolickiej, a  po Mszy św. o godzinie 18.00 spotkanie formacyjne

3. We wtorek spotkanie Czcicieli Św. Michała Archanioła; o godzinie 17.20 Godzinki do Św. Michała Archanioła, Msza św. o godzinie 18.00, a następnie spotkanie formacyjne. Zapraszamy chętnych do modlitwy.

4. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej do Sakramentu Bierzmowania odbędą się: - w czwartek 8 marca , klasa III gimnazjum; grupa I o godzinie 16.00, grupa II o godzinie 17.00. - Młodzież z klasy 6 i 7, oraz z klasy II Gimnazjalnej, odbędzie się w czasie rekolekcji dnia 20.00 marca 2018 roku o godzinie 19.30 jest to spotkanie obowiązkowe.

5. We czwartek modlimy się w intencji kobiet na Mszach św. o godzinie 7.00 i 18.00. W czwartek zapraszamy na adoracje od godziny 15.00. Natomiast modlitwę od godziny 17.00 odmawiając cząstkę różańca o liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne z naszej wspólnoty parafialnej - modlitwy poprowadzi Domowy Kościół.

6. W Miejscu Piastowym jest organizowana Ekstremalna droga Krzyżowa. Rozpocznie się 23 marca Mszą św. o godzinie 21 na ołtarzu fatimskim przy Sanktuarium Św. Michała Archanioła i bł. Bronisława Markiewicza. W tym roku proponujemy wybór jednej z trzech tras w nocy, w samotność i milczeniu. Wydanie pakietów od godziny 20.00; koszt pakietu 10 złotych. Zapisy i szczegółowe informacje na WWW. edk.org.pl.

7. W dniu 11 marca harcerze z naszej parafii będą sprzedawać zrobione przez siebie ciastka. Ofiary złożone z tej okazji będą przekazane na ogólnopolski zlot ZHP w Gdańsku. Harcerze serdecznie dziękują za ofiary.

8. Rozprowadzamy już od dzisiaj paschaliki i baranki. Można je nabyć w zakrystii. Paschalik kosztuje 7 złotych, a baranek 5 złotych. Ofiary przeznaczone są na Caritas Archidiecezji Przemyskiej.

9. Dziś można sobie pobrać program Rekolekcji i program Wielkiego Tygodnia. Programy są na stolikach przy gazetach. Prosimy o zainteresowanie się prasą katolicką znajdującą się na stoliku. 

10. Rekolekcje w naszej Parafii rozpoczną się 18 marca 2018 roku; dla wszystkich parafian, młodzieży i dzieci. Rekolekcje poprowadzi Ks. Proboszcz Stanisław Słowiński - proboszcz z Pewli Ślemieńskiej, natomiast rekolekcje dla dzieci poprowadzi Ks. Maksymilian Michcik. Starajmy się modlić w intencji rekolekcji i ks. Rekolekcjonistów.

11. Od soboty 10 marca rozpoczniemy nowennę przed uroczystością św. Józefa. Nowenna będzie ozdrawiana po mszy św. wieczornej

12. Solenizantom nowego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia; zdrowia i pomyślności w życiu codziennym. Zapewniamy o modlitwie.

13. W przyszłą niedziela i następną na Gorzkich Żalach będzie taca przeznaczona na kwiaty do Ciemnicy i Bożego Grobu.

14. Do wieczności w trym tygodniu odeszli: Janina Nowak, Anna i Damian Łobaza - polećmy ich Miłosierdziu Bożemu: " Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie".

Go to top