SoMar31

Ogłoszenia Parafialne na Niedziele Zmartwychwstania Pańskiego 01.04.2018 rok

1. W Poniedziałek Wielkanocny porządek Mszy św. jak w niedzielę.

2. Odprawiamy Nowennę przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego, które przypada w Niedzielę 8 kwietnia obecnego roku. Nowenna prowadzone jest w dni powszednie i w niedzielę po Mszy św. o godzinie 18.00. Zapraszamy do licznego udziału.

3. W Niedzielę Miłosierdzia Bożego będzie adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 14.00 do godziny 18.00. 0 godzinie 15.00 będzie koronka do Miłosierdzia Bożego. Bardzo prosimy o liczny udział w adoracji.

4. Za tydzień w Niedzielę Miłosierdzia Bożego będzie zbiórka do puszek na "Caritas". Serdecznie dziękujemy za ofiarność.

5. Rozpoczynamy tzw. " Biały Tydzień" - Oktawę Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania pamiątki Zmartwychwstania Pana Jezusa na cały tydzień, dlatego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. - w pierwszy czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne - modlitwę poprowadzi Akcja Katolicka od godziny 17.00. - w pierwszy piątek udamy się do chorych od godziny 9 rano. Po obiedzie spowiedź dla dzieci i młodzieży oraz starszych od godziny 17.00. - pierwsza sobota adoracja najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godzinie 7.00 rano, jako wynagrodzenie za grzechy Sercu Bożemu przez Niepokalane Serce Maryi.

7. Solenizantom nowego tygodnia , parafianom i gościom składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, pomyślności, oraz wielu darów Bożych na trudy codziennego życia. Zapewniamy o naszej modlitwie.

Go to top