SoKwi07

Ogłoszenia Parafialne na II Niedzielę Wielkanocy, czyli "Miłosierdzia Bożego" 8.04.2018 rok.

1. Dziś obchodzona jest Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zachęcamy parafian do codziennego odmawiania Koronki do Miłosierdzia Bożego. Informujemy, że za codzienne odmówienie koronki można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. Dziś rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia Bożego. Dzisiejsza zbiórka ofiar do puszek przeznaczona jest na Caritas Przemyską. Caritas stara się służyć ubogim, potrzebującym i chorym.

3. Ze zbiórki z tytułu adoracji Krzyża Świętego na cel ratowania zabytków w Ziemi Świętej przekazano 2 701 złotych. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary.

4. W dniu jutrzejszym (poniedziałek 9 kwietnia br.) odbędzie się uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Uroczystość ta, od lat obchodzona jest jako Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Pragniemy otoczyć modlitwą każde poczęte dziecko i jego rodziców. W czasie Mszy św. o godzinie 18.00 odbędzie się ponowienie duchowej adopcji. Jeśli ktoś chciałby włączyć się w to dzieło może dziś ze stolika z prasą pobrać deklarację i wypełnioną przynieść jutro na wieczorną Mszę św., a następnie publicznym aktem wyrazić swoją wolę podjęcia duchowej adopcji. Prosimy pamiętać o przyniesieniu ze sobą świec.

5. W przyszłą niedzielę dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami gromadzą się w kościele o godzinie 14.30 na spotkaniu formacyjnym, na które serdecznie zaprasza Ks. Grzegorz.

6. Spotkanie Akcji Katolickiej odbędzie się w poniedziałek 9 kwietnia br. po Mszy św. wieczornej. Będzie to tzw. spotkanie formacyjne.

7. Spotkania dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania odbędą się: we wtorek 10 kwietnia, klasy 6 i 7: grupa I godz. 16.00; grupa II godz. 17.00; środa 11 kwietnia, klasy II gimnazjum; grupa I godz. 16.00; II godz. 17.00;

8. Solenizantom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, pomyślności i wiele Bożego błogosławieństwa w codziennym życiu; zapewniamy o naszej modlitwie.

9. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie odprawiona będzie w dniu 13 kwietnia ( piątek ) o godzinie 17.00. Nabożeństwo poprowadzi Ks. Ludwik Kordoń z Sanktuarium O. Pio z Przeprośnej Górki koło Częstochowy. Ks. Ludwik przynależy do Wspólnoty: "Apostołowie Jezusa Ukrzyżowanego.

Go to top