NKwi15

Ogłoszenia Parafialne na III Niedziele Wielkanocy 15.04.2018 rok.

1. Za tydzień wypada Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpocznie Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.

2. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Jest to Drugi Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego który obchodzony jest pod hasłem
" Weźmijcie Pismo Święte" - List Św. Pawła Apostoła do Rzymian. Spróbujmy w tym tygodniu przeczytać Go w całości z głębokim przemyśleniem i rozważaniem oraz również zachęcić innych do przeczytania.

3. Od 20 kwietnia br. Kino "SOKÓŁ" Krosno, ul. Grodzka 15 zaprasza na film pt. "Tam, Gdzie Mieszka Bóg" . Jest to pierwszy na świecie film kinowy z osobistym udziałem Papieża Franciszka. To dedykowana dzieciom i oparta na historii z Biblii opowieść o nadziei, wierze i odwadze. Podnosząca na duchu i zachęcająca widzów w każdym wieku do poszukiwania Boga w otaczającym świecie, a do tego przepięknie sfilmowana w malowniczych plenerach Patagonii. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia filmu.

4. Siostrom Michalitkom pracującym na misjach, dziękujemy za szeroką informację o pracy misyjnej. Z uwagi na to, że Siostry mają wielkie wydatki związane z tworzeniem warunków do pracy z dziećmi i młodzieżą, starajmy się je wspomóc finansowo. Ofiary będą zbierane po Mszy świętej 

5. W dniu 22 kwietnia o godzinie 19.00 w salce spotkań odbędzie się spotkanie podsumowujące dla uczestników Ekstremalnej Drogi Krzyżowej, na które serdecznie zaprasza ksiądz Grzegorz.

6. Solenizantom tego Tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, pomyślności i wiele Bożego błogosławieństwa - zapewniamy o modlitwie z naszej strony.

Go to top