NMaj06

Ogłoszenia Parafialne na VI Niedziele Wielkanocy 06.05.2018 rok

1. W poniedziałek, wtorek i w środę modlimy się o szczęśliwe urodzaje. Modlitwa o urodzaje jest wyrazem pokory, uznaniem, że wszystko, co podtrzymuje nasze życie jest darem.

W poniedziałek tj. 7 maja br. po Mszy św. o godz. 18.00 i nabożeństwie majowym odbędzie się spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej, na które serdecznie zapraszamy.

2. Dzieci pierwszokomunijne będą przeżywać Biały Tydzień, który potrwa od poniedziałku 7 maja do piątku 11 maja br. włącznie. Prosimy rodziców o dopilnowanie, aby dzieci uczestniczyły w codziennej Mszy św., która sprawowana będzie o godz. 18.00.

3. We wtorek, 8 maja br. przypada uroczystość św. Stanisława - biskupa i męczennika, Patrona Polski. Jest to również dzień imienin ks. bpa Stanisława Jamrozka oraz kapłanów naszej Parafii - ks. Proboszcza Stanisława Morawskiego oraz ks. Stanisława Matyaszka. Otoczmy Solenizantów darem modlitwy.

4. W piątek rozpoczniemy Nowennę do Ducha Świętego po Mszy św. o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszamy na nowennę: dzieci, obowiązkowo młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania oraz pozostałych parafian. Jest to także przygotowanie do odpustu parafialnego, który będzie miał miejsce w maju br.

5. W najbliższą niedzielę tj. 13 maja br. przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej Parafii w tym dniu obchodzona będzie rocznica I Komunii Świętej, która odbędzie się o godzinie 13.00. Spowiedź dzieci rocznicowych, ich rodziców i rodzeństwa odbędzie się w sobotę tj. 12 maja od godziny 16.00.

6. Przeżywając miesiąc maj serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież oraz pozostałych parafian do licznego udziału w nabożeństwach. Nabożeństwo majowe jest odprawiane po Mszy św. wieczornej o godzinie 18.00.

7. Solenizantom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, pomyślności w życiu codziennym oraz wiele Bożego błogosławieństwa. Zapewniamy o naszej modlitwie.

8. Do wieczności w tym tygodniu odszedł Mariusz Wojnarowski. Polećmy Go Miłosierdziu Bożemu- "Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie."

 

 

Go to top