SoMaj19

Ogłoszenia Parafialne na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 20.05.2018 r.

1. Z racji patronalnego święta naszej parafii, w dniu dzisiejszym możemy uzyskać odpust zupełny za pobożne i publiczne odśpiewanie hymnu do Ducha Świętego.

2. W poniedziałek, 21 maja br., przypada święto NMP Matki Kościoła. Msze św. w tym dniu będą odprawione w następujących godzinach: 7.00; 9.00; 18.00 i 20.00. Serdecznie zapraszamy parafian do licznego udziału.

3. W czwartek, 24 maja br. święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W tym dniu szczególnie modlimy się za kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

4. W najbliższą Niedzielę tj. 27 maja br. Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Wraz z tą niedzielą kończy się również okres spowiedzi wielkanocnej, zatem istnieje jeszcze w dniu dzisiejszym możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.

5. W dniu jutrzejszym przypada 2 rocznica ingresu naszego ks. Arcybiskupa Adama Szala do Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu. Z całego serca polecajmy Go w modlitwie.

6. Dzisiejsza ofiara z tacy zostanie przeznaczona na parafie szczególnie potrzebujące pomocy.

7. Dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 4 w Krośnie serdecznie zapraszają dzieci i rodziców w dniu 26 maja br. w godz. 10.00-13.00 na doroczny festyn wiosenny, który w tym roku odbędzie się pod hasłem „Na cztery łapy i dwie nogi”.

8. W dniu 31 maja br. organizowany jest przez naszą parafię wyjazd do Rzeszowa na koncert religijny pn. „Jednego serca, Jednego Ducha”. Zapisy przyjmowane są w zakrystii. Koszt wyjazdu wynosi 15 zł.

9. Solenizantom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia i pomyślności w życiu codziennym i wiele Bożego błogosławieństwa. Zapewniamy o modlitwie.

Go to top