NCze10

Ogłoszenia Parafialne na X Niedziele Zwykłą 10.06.2018 rok.

1.W liturgii bieżącego tygodnia przypadają wspomnienia:
- w poniedziałek - Św. Barnaby Apostoła;
- w środę św. Antoniego z Padwy;
- w czwartek bł. Michała Kozala;
- w piątek bł. Jolanty, księżnej i zakonnicy.

2. Klub Inteligencji Katolickiej w Krośnie zaprasza na spotkanie pt. „Kardynał Adam Hlond - Maryjny Prymas Polski w XX -leciu międzywojennym". To wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 11 czerwca 2018 roku o godzinie 19.00 w sali parafialnej przy kościele Trójcy Przenajświętszej w Krośnie przy ul. Portiusa 5.

3. We wtorek, 12 czerwca br. o godzinie 11.30 sprawowana będzie Msza św. z racji zakończenia roku szkolnego dla uczniów ze Szkoły „Naftówki”. Serdecznie zapraszamy młodzież wraz z rodzicami, dyrekcję, grono pedagogiczne oraz pozostałych pracowników szkoły. Podczas Mszy św. będziemy dziękować Bogu za cały rok szkolny, za ofiarowane nam dary i łaski oraz prosić o błogosławieństwo podczas wakacji.

4. W niedzielę, 17 czerwca br. będziemy przeżywać 60 rocznicę kapłaństwa księdza Juliana, który w tym dniu o godz. 10.00 będzie przewodniczył Mszy św. dziękczynnej. Podczas Eucharystii będzie się modlił za wszystkich zgromadzonych wiernych oraz rozda pamiątkowe obrazki. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału wszystkich parafian.

5. Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne w kierunku wykrywania raka piersi. Program przeznaczony jest dla kobiet w wieku 50 - 69. Badania są wykonywane bez skierowania w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Szpitala w Krośnie, przy ul. Korczyńskiej 57. Rejestracja osobista lub telefoniczna w środy i czwartki w godz. 7.30 - 14.30. Więcej informacji w gablocie oraz na stronie internetowej Szpitala.

6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, która znajduje się na stolikach.

7. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, wiele Bożego błogosławieństwa i potrzebnych darów w życiu codziennym. Zapewniamy o modlitwie

Go to top