NCze17

Ogłoszenia Parafialne na XI Niedziela Zwykła 17.06.2018 rok.

1. Za tydzień w niedzielę, 24 czerwca br. przypada liturgiczna uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

2. W czwartek, 21 czerwca br. o godz. 11.00 sprawowana będzie Msza św. z racji zakończenia roku szkolnego i katechetycznego dla uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 4. Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami, Dyrekcję Szkoły, grono pedagogiczne oraz współpracowników szkolnych. Będziemy dziękować Panu Bogu za szczęśliwe przeżycie roku szkolnego i prosić o błogosławieństwo podczas wakacji.

3. W dniach od 4 do 15 lipca 2018 roku odbędzie się 38 Archidiecezjalna Przemyska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, której tegorocznym hasłem jest "Żyć z Maryją w Duchu Świętym ". Zachęcamy parafian o dołączenie do grupy św. Jana z Dukli, która wyruszy z Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie ku Jasnej Górze w dniu 6 lipca. Spotkanie organizacyjne dla pielgrzymów odbędzie się w niedzielę, 24 czerwca 2018 roku w Sanktuarium Jana Pawła II w Krośnie o godzinie 14.00. Koszt pielgrzymki wynosi 130 złotych.

4. W dniach od 1 do 14 lipca br. wyrusza 34 Piesza Pielgrzymka Młodzieży o Trzeźwość Narodu. To spotkanie z Bogiem na pielgrzymim szlaku wiedzie z Warszawy do Miejsca Piastowego. Młodzież pod przewodnictwem Księży Michalitów przemierzy ponad 400 km i będzie wołać do miłosiernego Boga o trzeźwość w naszej Ojczyźnie, rodzinach i parafiach. Więcej informacji na stronie internetowej www.trzezwosciowa.michalici.pl. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału.

5. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności oraz wiele Bożego błogosławieństwa w życiu codziennym. Zapewniamy o modlitwie.

Go to top