NCze24

Ogłoszenia Parafialne na XII Niedziele Zwykłą 24.06.2018 rok - Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

1. W piątek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w tym dniu będą odprawione o godzinie 7.00; 9.00; 18.00 i 20.00. W tym dniu można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Składka w tym dniu jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej. W tym dniu nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych. '

2. W sobotę zakończenie nabożeństw czerwcowych . Serdecznie zapraszamy do licznego udziału.

3. Dzisiaj składamy najserdeczniejsze życzenia Ks. Piotrowi, który posługuje w naszej parafii . Życzymy Mu wiele zdrowia i pomyślności w codziennym życiu oraz Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów. Z naszej strony zapewniamy o modlitwie w Jego intencji. Scholka Dziecięca i Odnowa w Duchu św. oraz parafialnie złożą życzenia Ks. Piotrowi po Mszy św. o godzinie 11.30.

4. Ks. Proboszcz Parafii Nawiedzenia NMP w Miejscu Piastowym Andrzej Mroczkowski zaprasza na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w drugim tygodniu ferii zimowych 2019 roku od 16 lutego do 23 lutego. Więcej informacji można znaleźć w gablocie.

5. Biuro Radia Maryja przy Parafii Ojców Franciszkanów w Krośnie serdecznie zaprasza chętnych na XXVII Ogólnopolską Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja do Częstochowy na Jasną Górę. Wyjazd z Krosna , dnia 7 lipca 2018 roku /sobota/ , o godzinie 22.00 z dworca PKS. Szczegółowe informacje i zgłoszenia w Biurze Radia Maryja w Krośnie, w każdą niedzielę i poniedziałek w godzinach od godziny 10.00 do 12.00 lub telefonicznie pod numerem 696086297 .

6. Sanktuarium Matki Bożej Bieszczadzkiej w Ustrzykach Dolnych - Jasień zaprasza na Uroczystość 50 - lecia powstania Sanktuarium. Uroczysta Msza św. będzie odprawiona w dniu 1 lipca 2018 roku o godzinie 12.00.

7. Solenizantom tego tygodnia i Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia: obfitości darów Bożych i opieki świętych patronów. Zapewniamy o modlitwie. 

8. Do wieczności w tym tygodniu odszedł Stanisław Jaracz, polećmy Go Miłosierdziu Bożemu; "Dobry Jezu a nasz Panie daj Mu wieczne spoczywanie".

Go to top