NLip01

Ogłoszenia Parafialne - XIII Niedziele Zwykła 01.07.2018 rok.

1. W związku z rozpoczęciem okresu wakacyjnego informujemy, że począwszy od dnia dzisiejszego Msza św. niedzielna z godziny 18.00 zostaje przeniesiona na godzinę 20.00. Taki porządek mszy św. będzie obowiązywał w miesiącach lipcu i sierpniu.

2. W poniedziałek, 2 lipca br. po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 br. odbędzie się spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej.

3. We wtorek, 3 lipca br. w Liturgii Kościoła przypada święto św. Tomasza Apostoła.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.
- w pierwszy czwartek o godz. 17.00 Akcja Katolicka poprowadzi modlitwy o dar licznych i świętych powołań kapłańskich oraz zakonnych. - w pierwszy piątek miesiąca udamy się do chorych od godziny 9.00 rano. Z powodu nieobecności Ks. Piotra Sękowskiego do tych osób, które odwiedzał udamy się w godzinach późniejszych. Prosimy zatem o zrozumienie i cierpliwość. Spowiedź dzieci i młodzieży oraz pozostałych parafian rozpocznie się od godziny 16.30. - w pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. porannej o godzinie 7.00, będziemy modlić się w intencji wynagradzającej sercu Bożemu przez Niepokalane Serce Maryi. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału.

5. Zachęcamy parafian do nabywania prasy katolickiej, w ktorej można znaleźć wiele ciekawych artykułów pozwalających pełniej spojrzeć na nasze codzienne życie, jak również na problemy naszej ojczyzny.

6. Harcerze z naszej parafii zapraszają na koncert charytatywny , który odbędzie się w przyszłą niedziele w godzinach popołudniowych w Puchatku.

7. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, pomyślności i wiele darów Bożych na trudy codziennego życia. Z naszej strony zapewniamy o modlitwie.

8. Na czas wakacji dzieciom i młodzieży oraz wszystkim udającym się odpoczynek życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej. Pamiętajmy, aby w tym okresie nie zapominać o codziennej modlitwie, niedzielnej Eucharystii i częstej spowiedzi, a poprzez okazywanie dobra dać wyraz naszej wiary. Szczęść Boże!

Go to top