SoLip07

Ogłoszenia Parafialne XIV Niedziela Zwykła 08.07.2018 rok.

1. W liturgii bieżącego tygodnia w środę, 11 lipca br. przypada święto św. Benedykta – opata i patrona Europy. W tym dniu szczególnie modlimy się w intencji naszej Ojczyzny oraz całej Europy.

2. W sobotę, 14 lipca br. modlimy się w intencji wypełnienia się Woli Bożej wobec naszej Ojczyzny. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godzinie 18.00, podczas której będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu.

3. W dzisiejszą niedzielę, 8 lipca br. od godziny 13.00 na placu przy dawnej cerkwi w Świątkowej Wielkiej odbędzie się XVII Krempiańska Parada Historyczna. W programie m.in. pokazy walk historycznych, gry i zabawy oraz wystawa rękodzieła. Organizatorzy

4. Solenizantom, Jubilatom oraz wszystkim przybyłym gościom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, pomyślności i wielu Bożych darów na trudy codziennego życia. Zapewniamy wszystkich o naszej modlitwie.

5. Do wieczności w tym tygodniu odeszła Eugenia Gromek Polećmy Ją Miłosierdziu Bożemu; "Dobry Jezu, a nasz Panie daj jej wieczne spoczywanie".

Go to top