NWrz30

Ogłoszenia Parafialne XXVI Niedziela Zwykła 30.09.2018 rok.

1. W Liturgii Kościoła bieżącego tygodnia przypadają następujące wspomnienia :
-w poniedziałek - św. Teresy od Dzieciątka Jezus,
-we wtorek - Świętych Aniołów Stróżów,
-w czwartek - św. Franciszka z Asyżu,
-w piątek -św. Faustyny Kowalskiej.

2. W poniedziałek, 1 października br. rozpoczynamy nabożeństwo różańcowe. O godz. 17.00 różaniec dla dzieci i młodzieży, natomiast dla pozostałych parafian po Mszy św. o godz. 18.30. W niedzielę nabożeństwo różańcowe dla wszystkich Parafian o godzinie 17.00. Za odmówienie różańca można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3. Z okazji rocznicy 100-lecia odzyskania niepodległości naszej Ojczyzny podejmiemy peregrynację figurki Matki Bożej Fatimskiej po rodzinach naszej Parafii, aby wypraszać Boże Miłosierdzie dla Naszej Ojczyzny i rodzin. Figurkę będzie można odebrać codziennie po nabożeństwie różańcowym. Zapisy przyjmujemy już w dniu dzisiejszym po Mszach św.

4. W poniedziałek, 1 października po Mszy św. i różańcu spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej.

5. We wtorek, 2 października spotkanie formacyjne Czcicieli św. Michała Archanioła po Mszy św. i nabożeństwie różańcowym.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. - w czwartek Akcja Katolicka odmówi różaniec w intencji licznych powołań kapłańskich i zakonnych po Mszy św. o godzinie 18.00. -w pierwszy piątek udamy się do chorych o godzinie 9.00. Natomiast spowiedź dla dzieci i młodzieży oraz pozostałych parafian będzie o godzinie 16.00
- w pierwszą sobotę miesiąca, po Mszy św. o godzinie 7.00 nastąpi wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówiona zostanie cząstka różańca wynagradzającą za grzechy naszej parafii i naszych rodzin z prośbą o ratowanie życia dzieci nienarodzonych.

7. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Krośnie zaprasza na piknik rodzinny pt. "Biało -Czerwony", który odbędzie się w dniu 6 października od godziny 11.00.
Więcej informacji można uzyskać na plakacie.

8. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia: pomyślności w życiu codziennym i wiele darów Bożych. W naszej wspólnocie zakonnej imieniny obchodził Ks. Michał Prokopiw. Ks. Michała i wszystkich solenizantów tego tygodnia polecamy waszym modlitwom.

9. W ubiegłą niedzielę na figurę Anioła Stróża Polski , która będzie umieszczona przy Katedrze w Przemyślu zebrano kwotę 1415 złotych. Ks. Tadeusz Musz składa najserdeczniejsze podziękowanie i zapewnia o modlitwie w intencji ofiarodawców.

10. Do wieczności w tym tygodniu odeszła śp. Kazimiera Podkul, polećmy Ją Miłosierdziu Bożemu - "Dobry Jezu a nasz Panie daj jej wieczne

Go to top