NPaź07

Ogłoszenia Parafialne na XXVII Niedziela Zwykła 7.10.2018 rok.

1. Przypominamy o nabożeństwie różańcowym, które odbywa się dla dzieci i młodzieży od poniedziałku do soboty o godzinie 17.00, natomiast dla dorosłych po Mszy św. o godzinie 18.30. W niedzielę i święta nabożeństwo różańcowe dla wszystkich o godzinie 17.00. Bardzo serdecznie zapraszamy.

Jednocześnie przypominamy o możliwości zabrania do domu figury Matki Bożej Fatimskiej, aby modlić się w intencji naszej Ojczyzny. Zapisy w zakrystii.

2. W przyszłą niedzielę tj. 14 października zbiórka do puszek na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia. Zebrane ofiary przeznaczone będą dla młodzieży studiującej jako pomoc stypendialna z rodzin niezamożnych.

3. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania: - we wtorek 9 października klasa VI; o godzinie 16.00 pierwsza grupa; o godzinie 17.00 druga grupa; - w środę 10 października klasy VII i VIII; o godzinie 16.00 pierwsza grupa; o godzinie 17.00 druga grupa; - w czwartek 11 października klasa III gimnazjum; godzina 16.00 pierwsza grupa; o godzinie 17.00 druga grupa;

4. W dniach od 19 do 21 października 2018 roku w Miejscu Piastowym odbędą się rekolekcje Trzeźwościowe. Są one skierowane do rodzin i wszystkich chcących włączyć się z pomocą i modlitwą o trzeźwość dla trwających w nałogach i ich rodzinach. Szczegółowe informacje dostępne są na plakatach i zaproszeniach, które można pobrać ze stolika z prasą.

5. Prezydent Miasta Krosna zaprasza na III Krośnieński Sejmik Senioralny który odbędzie sie 10 października 2018 r. o godzinie 12.00. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego przy ul. Czajkowskiego 49.

6. Uroczysta Msza Święta w intencji dzieci zmarłych przed urodzeniem oraz ich rodziców zostanie odprawiona w dniu 13 października 2018 roku o godzinie 10.00 w Kościele św. Piotra Apostoła i św. Jana z Dukli w Krośnie.

7. Na stoliku z prasą znajdują się kartki na wypominki, które można pobrać. Prosimy o czytelne wypełnienie i składanie już od dnia dzisiejszego do skrzynki, która jest umieszczona w zakrystii.

8. W sobotę, 13 października br. Msza św. o godz. 18.00 z modlitwą w intencji Wypełnienia się Woli Bożej wobec Naszej Ojczyzny.

9. W dniach od 3-4 listopada br. w hali MOSIR przy ul. Bursaki w Krośnie odbędzie się VIII Podkarpackie Forum Charyzmatyczne obchodzone w tym roku pod hasłem " Maryja przynosi Ducha”. Obowiązują bilety wstępu . Więcej informacji na plakatach.

10. Do nabycia w zakrystii kalendarze na 2019 rok.

11. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia i pomyślności i wiele Bożego błogosławieństwa. Ze swej strony zapewniamy o modlitwie.

Go to top