NPaź28

Ogłoszenia Parafialne XXX Niedziela Zwykła 28. 10.2018 rok.

1. W czwartek, 1 listopada przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. sprawowane będą według porządku niedzielnego. Ponadto, w tym dniu o godzinie 14.00. na cmentarzu komunalnym w Krośnie nasza parafia poprowadzi ceremonię Mszy św. z procesją i modlitwą za zmarłych. Serdecznie zachęcamy wszystkich parafian do licznego udziału.

2. W dniach od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza, kościoła lub kaplicy i ofiarować go za zmarłych. W pozostałe dni listopada można uzyskać odpust cząstkowy. Informacje dotyczące warunków uzyskania odpustu zupełnego znajdują się w gablotach.

3. W piątek, 2 listopada w Dniu Zadusznym Msze św. będą sprawowane w następujących godzinach: 7.00; 9.00; 18.00 i 20.00. Ponadto, w tym dniu o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy na Nieszpory z udziałem naszego parafialnego zespołu „Credo". Podczas tego nabożeństwa będziemy się modlić za wszystkich naszych parafian, którzy w tym roku odeszli do wieczności.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. - w pierwszy piątek udamy się do chorych od godziny 9.00. Spowiedź dla dzieci, młodzieży i pozostałych parafian rozpocznie się o godzinie 16.00. - w pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. o godzinie 7.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa wynagradzającą za grzechy Sercu Bożemu przez Niepokalane Serce Maryi.

5. W dniach 9-10 listopada br. odbędzie się VII Ogólnopolskie Modlitewne Czuwanie Michalickich Rodzin Zakonnych na Jasnej Górze. Zapisy na pielgrzymkę przyjmujemy w zakrystii od dzisiejszej niedzieli. Szczegółowe informacje podane zostaną w przyszłą niedzielę.

6. Przypominamy, ze w dniach 3-4 listopada br. na hali MOSiR w Krośnie odbędzie się VIII Podkarpackie Forum Charyzmatyczne obchodzone w tym roku pod hasłem "Maryja przynosi Ducha". Bardzo serdecznie zapraszamy.

7. Pamiętamy o zmarłych w modlitwie w miesiącu listopadzie. Jednym ze sposobów tej pamięci jest nabożeństwo wypominkowe. Kartki na wypominki można pobrać ze stolików z prasą, czytelnie wypełnić i wrzucić do skarbony znajdującej się w zakrystii.

8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wiele łask Bożych, opieki swoich Patronów, życzliwości najbliższych oraz obfitości darów Bożych na każdy dzień. Ze swojej strony zapewniamy o modlitwie.

Go to top