NLis04

Ogłoszenia Parafialne XXXI Niedziela Zwykła 4.11.2018 rok.

1. Rozpoczynamy nabożeństwo wypominkowe. Przez cały miesiąc począwszy od dnia 5 listopada odmawiany będzie różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach codziennie po Mszy św. o godzinie 18.00.

2. W poniedziałek, 5 listopada po Mszy św. o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej. W szczególności serdecznie zapraszamy nowych członków.

3. We wtorek, 6 listopada spotkanie Czcicieli Św. Michała Archanioła. O godzinie 17.20 Godzinki do Św. Michała Archanioła, natomiast po Mszy św. wieczornej spotkanie formacyjne w salce przy kościele.

4. Spotkania dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania: - we wtorek 6 listopada klasa VI; grupa I godz. 16.00 ; grupa II godz. 17.00. - w środę 7 listopada klasy VII i VIII; grupa I godz.16.00; grupa II godz. 17.00. - w czwartek 8 listopada klasy III gimnazjum; grupa I o godzinie 16.00, a grupa II gimnazjum o godzinie 17.00.

5. W sobotę, 10 listopada zapraszamy parafian na modlitwę o wypełnienie się Woli Bożej wobec naszej Ojczyzny. Gromadzimy się na Mszy św. o godzinie 18.00, a następnie wspólnie odmówimy cząstkę różańca.

6. W przyszłą niedzielę, tj. 11 listopada będziemy obchodzić 100 rocznicę Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości. W tym dniu gorąco będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny.

7. W sobotę, 10 listopada o godz. 16.00 drużyna harcerska z naszej parafii serdecznie zaprasza na wieczorek poetycki pn. „Ku niepodległej”. Spotkanie odbędzie się w Domu Dzielnicowym „Puchatek” w Krościenku Niżnym. Serdecznie zapraszamy.

8. Przypominamy, że w dniach 9-10 listopada br. odbędzie się VI Ogólnopolskie Modlitewne Czuwanie Rodzin Michalickich na Jasnej Górze. Istnieje jeszcze możliwość zapisów na pielgrzymkę. Wyjazd zaplanowany jest w dniu 9 listopada o godzinie 15.00, natomiast powrót 10 listopada po zakończeniu czuwania. Koszt wyjazdu wynosi 50 złotych od osoby.

9. Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie serdecznie zaprasza na bezpłatne warsztaty dla opiekunów osób obłożnie chorych. W takcie spotkania zaprezentowane będą m.in. techniki właściwej pielęgnacji osoby leżącej oraz profilaktyka przeciwodleżynowa. Spotkanie odbędzie się w dniu 14 listopada br. o godz. 9.30 lub 12.00 w Sali konferencyjnej. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Więcej informacji na plakacie umieszczonym w gablocie.

10. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, pomyślności i wiele Darów Bożych na codzienne życie. Ze swojej strony zapewniamy o naszej modlitwie.

Go to top